Napište nám Facebook LinkedIn

Co vás čeká

Obchod, logistika, finance, marketing, HR, výroba, IT, vnější vztahy a komunikace a další: budeme vás podporovat a rozvíjet vaše dovednosti bez ohledu na to, ve které oblasti chcete růst. Otevřeme vám dveře k prvotřídním globálním postupům v oboru. Získáte možnost růst a učit se podle vašeho tempa, ambicí, schopností a preferencí. Můžete růst svojí vlastní rychlostí a dostat se mezi špičky ve svém oboru.

Co dělá úspěšného specialistu naší společnosti?

Dosahujete skvělých výkonů a máte nadšení pro růst ve svém oboru. Kvalítní výsledky vaší práce vedou tým k úspěchu. Udržování nebo zlepšování vysoké kvality procesů a práce je pro vás velmi důležité. Správná kombinace zkušeností a dovedností je nezbytným předpokladem pro danou roli, ale v týmech společnosti Coca‑Cola HBC platí, že odborníci, kteří jsou úspěšní a angažovaní, mají tyto vlastnosti.

SCHOPNOST SE RYCHLE UČIT

Rychle se učící pracovníci, kteří chtějí neustále zlepšovat své znalosti, odbornost, výsledky a přínos.

Team work

SCHOPNOST SPOLUPRACOVAT

Týmoví hráči, kteří plánují a spolupracují s ostatními kolegy tak, aby společně dosáhli těch nejlepších výsledků. Na naše specialisty je vždy spoleh a jsou velmi flexibilní.

SCHOPNOST ŘEŠIT PROBLÉMY A DOSAHOVAT VÝSLEDKŮ

Lidé, které motivují výsledky a to, když jejich práce dává smysl. Dosahujeme výsledků, protože vidíme problémy jako výzvy a umíme se s nimi rychle porat.

Připojte se k našemu týmu

Pokud hledáte roli, díky které proměníte svůj zápal ve skvělé výsledky, připojte se k našemu týmu.

Přihlaste se hned teď

Užijte si možnost neustále růst. U nás je každý den jiný

graphic: filling your day timeline graphic: filling your day timeline

Obvyklý průběh výběrového řízení

  • 1 Přihlaste se na vybranou pozici. Pokud bude váš profil splňovat standardní požadavky pro danou roli, požádáme vás o vyplnění pár internetových a testů, abychom lépe porozuměli tomu, jak uvažujete, předtím, než si spolu krátce zavoláme, abychom zjistili, jakou máte motivaci a ambice.
  • 2 Díky speciálnímu souboru výběrových nástrojů pro danou roli, o kterou máte zájem (včetně skupinových a individuálních cvičení, internetových hodnocení či testů) se dozvíme více o vašich dovednostech a o tom, jak by vám mohly pomoci se stát úspěšným odborníkem a dále růst s naším týmem.
  • 3 Nakonec vás čeká osobní pohovor s naším HR týmem a s vaším budoucím manažerem. Tam uvidíme, jak by všechny vaše dovednosti, hodnoty a postoje mohly podpořit vaši skvělou kariéru odborníka ve společnosti Coca‑Cola HBC.

"Mým motorem je budoucnost, kterou mám v naší firmě před sebou" říká Radka Podaná

Telesales Developer Radka Podaná si v naší společnosti nejvíce cení týmového ducha a toho, že všichni táhnou za jeden provaz. To jí dává možnost chodit každý den do práce s úsměvem.

Podívejte se na video

Přínosy pro vaši kariéru

  • Zdokonalíte své dovednosti a vaše práce bude mít dopad Staňte se špičkovým odborníkem - postavte se výzvě a prohlubte své znalosti v akčním a dynamickém prostředí, kde vás lídři a kolegové podpoří. Rozmanité projekty a příležitosti k učení vás budou motivovat k tomu, abyste se stali odborníkem nebo lídrem odborníků se skvělými výsledky a přínosem pro společnost. Pojďte s námi růst.
  • Pracujte s lídry v oboru Jako nadnárodní společnost s dlouhou historií a rostoucím portfoliem více než 130 ikonických globálních značek, velice ceníme odborné znalosti. Jsou naprosto zásadní pro naše podnikání. Úspěch na trhu nás neustále žene vpřed! Špičkové postupy a přístup ke globálním znalostem systému Coca-Cola v oboru vám dají příležitost k rychlému rozvoji vašich dovedností a postupu mezi špičky v oboru.
  • Plná podpora toho, co děláte Váš tým, lídři a na míru vypracované programy rozvoje vás budou podporovat na vaší cestě. Přátelské prostředí naší firmy nám pomáhá lépe spolupracovat a navzájem se respektovat. Neustále budete dostávat zpětnou vazbu, jak si vedete, a budete spravedlivě odměňováni za své výsledky.

Otázky a odpovědi

Jak se mohu ucházet o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC?

Klikněte zde, vyhledejte si a přihlaste se na pracovní pozice ve společnosti Coca‑Cola HBC. Budete vyzváni k tomu, abyste zadali kritéria hledání pracovních pozic, které by vás mohly zajímat. Jakmile najdete pracovní pozici, která vás zajímá, a kliknete na tlačítko „Přihlásit se“, budete vyzváni k vytvoření profilu na naší platformě. Volná pracovní místa jsou obvykle taktéž inzerována v dalších externích přehledech volných pracovních míst, na náborových portálech, LinkedIn či prostřednictvím jiných lokálních kanálů, takže i tyto kanály můžete využít k zahájení tohoto procesu.

Dostali jste moji přihlášku?

Pokud se chcete ucházet o roli ve společnosti Coca‑Cola HBC, klikněte zde a přihlaste se na pozici, která vás zajímá. Jakmile si vytvoříte profil, automaticky budete informováni o každém kroku ve výběrovém řízení. Takže platí, že pokud jste se přihlásili na nějakou pozici, měli byste obdržet potvrzovací e-mail na adrese, kterou jste použili k vytvoření svého profilu.

Jak bude pokračovat moje kariéra?

Vzhledem k široké řadě rolí, oddělení, trhů a úrovní v naší organizaci i k výrazné podpoře našich lídrů a kolegů jsou ve společnosti Coca‑Cola HBC ohromné příležitosti ke kariérnímu rozvoji. Směr, jakým se bude vaše kariéra ubírat, závisí na vás, vašem potenciálu, dovednostech, ambicích, motivaci a preferencích. Pojďme se společně podívat na to, na jakou cestu se můžete vydat.

Co mohu během pohovoru očekávat?

Pohovor je obvykle jednou z posledních fází našeho výběrového procesu, kdy se náš tým dozvídá více o vás, vašich zkušenostech a dovednostech. Více podrobností ohledně každé části našeho výběrového procesu naleznete výše v části zabývající se výběrovým řízením.

Jak se dozvím o podrobnostech pracovní pozice?

Jakmile si vyhledáte a najdete pracovní pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, o kterou máte zájem, otevře se stránka se všemi podrobnostmi ohledně volné pozice. Případné další informace budou poskytnuty v případě, že budete pozváni na pohovor. Další informace můžete také získat, pokud vás kontaktuje náš náborový specialista v průběhu výběrového řízení.

Je pozice, na kterou jsem se hlásil/a, stále volná?

Na konci každé fáze výběrového řízení dáváme uchazečům zpětnou vazbu. Pokud jste od nás neobdrželi zpětnou vazbu po poslední fázi, které jste se zúčastnili, znamená to, že pozice je stále volná a výběrové řízení ještě neskončilo. Stav všech svých přihlášek si můžete kdykoli zkontrolovat po přihlášení do svého profilu, který jste si vytvořili na těchto webových stránkách.

Kdy mohu očekávat zpětnou vazbu?

Po každé fázi výběrového řízení obdrží uchazeči zpětnou vazbu od týmu pro nábor nových talentů společnosti Coca‑Cola HBC telefonicky nebo e-mailem. Uchazeči, kteří absolvovali pohovor, mohou obvykle očekávat zpětnou vazbu telefonicky.

Jaký je stav mé přihlášky? Kde se na něj mohu podívat?

Jakmile si vytvoříte profil na našich kariérních stránkách a zahájíte proces přihlašování, můžete se kdykoli přihlásit a zobrazit si případné změny stavu své přihlášky.

Nesplňuji všechny požadavky. Měl/a bych se přihlásit?

Ano, i tak vám doporučujeme se přihlásit. Vaši přihlášku pečlivě projdeme a rozhodneme se, zda vás zařadíme do výběrového řízení.

Jak zašlu životopis?

Abyste se mohli přihlásit o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, musíte si zde vytvořit profil. Při vytváření svého profilu můžete využít možnosti importovat údaje ze svého LinkedIn profilu.

Mohu se přihlásit o více než jednu roli?

Ano, můžete se přihlásit na všechna pracovní místa, která odpovídají vašim dovednostem, zkušenostem a kariérním ambicím.

Jestli jste zapálení pro úspěch, rychle se učíte a chcete být součástí vítězného týmu, přidejte se do toho našeho!

Connect

Máte dotazy? Napište nám! Více informací najdete také na našich sociálních sítích.

Sdílejte náš příběh

Líbí se vám cesta našich specialistů? Podělte se o ni se svými přáteli.

Sdílejte tuto stránku na LinkedIn Pošlete tuto stránku e-mailem