Napište nám Facebook LinkedIn

Co vás čeká

Při práci ve výkonném obchodním týmu budete uplatňovat špičkové nástroje a postupy v oblasti rychloobrátkového zboží při zprostředkovávání našich ikonických značek na našem trhu. Rozvinete své obchodní dovednosti díky tomu, že budete pro své různorodé zákazníky hledat optimální řešení a budete spolu s nimi dosahovat skvělých výsledků. Při práci se u nás ti nejlepší učí jeden od druhého a v průběhu naší obchodní akademie CCHBC budete vy i vaši kolegové motivováni k tomu, abyste neustále zlepšovali své obchodní dovednosti. Chceme, abyste rostli a svůj potenciál využívali na maximum.

Co dělá z člověka úspěšného obchodního zástupce?

Máte raději práci v terénu než v kanceláři a jste nadšení do toho, co děláte. Chcete se neustále zlepšovat a profesně rozvíjet. Nepotřebujete univerzitní titul ani zkušenosti. Vaše dovednosti a hodnoty - ty jsou důležité…

MOTIVUJÍ VÁS VÝSLEDKY

Při práci v této dynamické roli vás motivují úspěchy a nebojíte se udělat něco navíc k tomu, abyste dosáhli výsledků, protože věříte, že výzvy jsou nejlepší a nejrychlejší cestou k růstu. Vždy se snažíte zlepšovat v tom, co děláte.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA A SPOLUPRÁCE

Snadno vytváříte upřímný vztah založený na důvěře se zákazníky, protože rádi pracujete s různými lidmi a máte opravdový zájem o jejich podnikatelské potřeby. Kromě dobré spolupráce se zákazníky se také rádi podělíte o zkušenosti s kolegy, nebo se poučíte od nich, abyste uspěli spolu jako tým.

PRUŽNOST

Máte rádi skutečné výzvy a snadno dokážete přepnout na vyšší rychlost, dokážete se přizpůsobit novým situacím, problémy řešíte za pochodu, každý den dokážete přeměnit na další úspěch nebo příležitost k učení – a díky tomu jste vždy plní energie.

Motivovaní, nadšení do spolupráce, pružní

Přesně takoví jste? Možná se k sobě perfektně hodíme.

Přihlaste se hned teď

Rozvíjejte s našimi zákazníky také sami sebe!

graphic: filling your day timeline graphic: filling your day timeline

Obvyklý průběh výběrového řízení

  • 1 Přihlaste se na vybranou pozici. Pokud váš profil bude splňovat standardní požadavky, rádi se o vás dozvíme něco více během krátkého telefonického pohovoru.
  • 2 Pomocí speciálních, standardizovaných dotazníků a dalších výběrových nástrojů, hraní rolí nebo skupinových cvičení se o sobě dozvíte více a my se dozvíme více o vašem profilu a dovednostech. Tak zjistíme, jestli máte ty správné "přísady", které tvoří úspěšného obchodního zástupce.
  • 3 Nakonec vás čeká pohovor jeden na jednoho, abychom zjistili, jestli se k sobě opravdu hodíme a zda sdílíme ty stejné hodnoty a kulturu.

Regionální manažer Honza poznal úspěch i manželku v Coca‑Cola HBC

Když čekal v Coca‑Cola HBC na pohovor na obchodního zástupce, otevřel si Honza Zorník časopis, kde byl rozhovor s tehdejším regionálním ředitelem. Hned, jak si přečetl o jeho práci, věděl, že to je něco, co chce jednou dělat. Na své cestě posbíral řadu zkušeností, potkal zajímavé lidi a chopil se každé příležitosti, která ho přiblížila k vysněnému cíli.

Podívejte se na video a přečtěte si Honzův příběh

Přínosy pro vaši kariéru

  • Práce s ikonickými značkami Naše rostoucí portfolio nápojů se mění společně s potřebami našich spotřebitelů. Učte se při práci se značkami Coca-Cola, Fanta, Kinley, ale také dalšími značkami vod, džusů, neperlivých nápojů, ledových čajů, káv, energetických nápojů, prémiových alkoholických nápojů a dalších inovativních produktů.
  • Akční prostředí Dynamické prostředí trhu rychloobrátkového zboží vyžaduje, abychom si zachovávali pohotový přístup a efektivní postupy. Jedině tak se můžeme neustále zlepšovat. Překonávejte výzvy a rozvíjejte své dovednosti v „Praktické škole obchodu“. Spoustu se toho naučíte, dosáhnete výsledků a budete za to oceněni.
  • Silná společnost a silný tým Pracujte v nadnárodní společnosti, kde naši lidé a týmy na 28 trzích stojí za naší historií úspěchů a růstu. Úspěch s sebou nese odpovědnost a motivaci neustále znovu růst a dosahovat lepších výsledků. Využijte podpory svého týmu, lídrů a osvědčených postupů z celé společnosti k tomu, abyste se každý den učili a dosahovali skvělých výsledků.

Otázky a odpovědi

Jak se mohu ucházet o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC?

Klikněte zde, vyhledejte si a přihlaste se na pracovní pozice ve společnosti Coca‑Cola HBC. Budete vyzváni k tomu, abyste zadali kritéria hledání pracovních pozic, které by vás mohly zajímat. Jakmile najdete pracovní pozici, která vás zajímá, a kliknete na tlačítko „Přihlásit se“, budete vyzváni k vytvoření profilu na naší platformě. Volná pracovní místa jsou obvykle taktéž inzerována v dalších externích přehledech volných pracovních míst, na náborových portálech, LinkedIn či prostřednictvím jiných lokálních kanálů, takže i tyto kanály můžete využít k zahájení tohoto procesu.

Dostali jste moji přihlášku?

Pokud se chcete ucházet o roli ve společnosti Coca‑Cola HBC, klikněte zde a přihlaste se na pozici, která vás zajímá. Jakmile si vytvoříte profil, automaticky budete informováni o každém kroku ve výběrovém řízení. Takže platí, že pokud jste se přihlásili na nějakou pozici, měli byste obdržet potvrzovací e-mail na adrese, kterou jste použili k vytvoření svého profilu.

Jak bude pokračovat moje kariéra?

Vzhledem k široké řadě rolí, oddělení, trhů a úrovní v naší organizaci i k výrazné podpoře našich lídrů a kolegů jsou ve společnosti Coca‑Cola HBC ohromné příležitosti ke kariérnímu rozvoji. Směr, jakým se bude vaše kariéra ubírat, závisí na vás, vašem potenciálu, dovednostech, ambicích, motivaci a preferencích. Pojďme se společně podívat na to, na jakou cestu se můžete vydat.

Co mohu během pohovoru očekávat?

Pohovor je obvykle jednou z posledních fází našeho výběrového procesu, kdy se náš tým dozvídá více o vás, vašich zkušenostech a dovednostech. Více podrobností ohledně každé části našeho výběrového procesu naleznete výše v části zabývající se výběrovým řízením.

Jak se dozvím o podrobnostech pracovní pozice?

Jakmile si vyhledáte a najdete pracovní pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, o kterou máte zájem, otevře se stránka se všemi podrobnostmi ohledně volné pozice. Případné další informace budou poskytnuty v případě, že budete pozváni na pohovor. Další informace můžete také získat, pokud vás kontaktuje náš náborový specialista v průběhu výběrového řízení.

Je pozice, na kterou jsem se hlásil/a, stále volná?

Na konci každé fáze výběrového řízení dáváme uchazečům zpětnou vazbu. Pokud jste od nás neobdrželi zpětnou vazbu po poslední fázi, které jste se zúčastnili, znamená to, že pozice je stále volná a výběrové řízení ještě neskončilo. Stav všech svých přihlášek si můžete kdykoli zkontrolovat po přihlášení do svého profilu, který jste si vytvořili na těchto webových stránkách.

Kdy mohu očekávat zpětnou vazbu?

Po každé fázi výběrového řízení obdrží uchazeči zpětnou vazbu od týmu pro nábor nových talentů společnosti Coca‑Cola HBC telefonicky nebo e-mailem. Uchazeči, kteří absolvovali pohovor, mohou obvykle očekávat zpětnou vazbu telefonicky.

Jaký je stav mé přihlášky? Kde se na něj mohu podívat?

Jakmile si vytvoříte profil na našich kariérních stránkách a zahájíte proces přihlašování, můžete se kdykoli přihlásit a zobrazit si případné změny stavu své přihlášky.

Nesplňuji všechny požadavky. Měl/a bych se přihlásit?

Ano, i tak vám doporučujeme se přihlásit. Vaši přihlášku pečlivě projdeme a rozhodneme se, zda vás zařadíme do výběrového řízení.

Jak zašlu životopis?

Abyste se mohli přihlásit o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, musíte si zde vytvořit profil. Při vytváření svého profilu můžete využít možnosti importovat údaje ze svého LinkedIn profilu.

Mohu se přihlásit o více než jednu roli?

Ano, můžete se přihlásit na všechna pracovní místa, která odpovídají vašim dovednostem, zkušenostem a kariérním ambicím.

Pokud máte ty správné speciální "přísady", pojďte do toho! Možná se k sobě perfektně hodíme.

Spojte se s námi

Máte dotazy? Napište nám! Více informací najdete také na našich sociálních sítích.

Sdílejte náš příběh

Líbí se vám cesta našich obchodních zástupců? Podělte se o ni se svými přáteli.

Sdílejte tuto stránku na LinkedIn Pošlete tuto stránku e-mailem