Napište nám Facebook LinkedIn

Co vás čeká

Ve společnosti špičkových lídrů a značek a s využitím osvědčených postupů v oblasti rychloobrátkového zboží je jen na vás, jak se ujmete kormidla a dáte podobu své vlastní roli. Pojďte opravdu ovlivnit naši společnost, svůj tým i komunity kolem nás. Na míru připravené plány a programy rozvoje, důležité obchodní projekty a přístup ke globálním znalostem systému společnosti Coca‑Cola vás povedou k neustálému rozvoji. Pokud se vám podaří angažovat svěřený tým, dosáhnout úspěchů a přepsat historii naší společnosti, budete hrdí na to, kým jste se stali a co jsme společně dokázali.

Co u nás dělá úspěšného lídra?

Máte naši společnost rádi a nadšeně umožňujete svým týmům růst a dosahovat obdivuhodných výsledků. Lídři mohou růst různými způsoby, ale ti, kteří rádi pracují ve společnosti Coca‑Cola HBC, mají tyto vlastnosti.

Group shot of the Coca-Cola HBC Ambassadors

RÁDI BUDUJÍ A PEČUJÍ O VYSOCE VÝKONNÉ A TALENTOVANÉ TÝMY

Inspirujete svůj tým! Jen s vámi mohou dosáhnout skvělých výsledků, využít svůj potenciál naplno a užít si dobrý pocit ze své práce. Naši lídři jsou otevření a učí se také od svého týmu. Různorodé myšlení a podpora inovací nás posunuje dál.

"FORWARD-THINKERS", KTEŘÍ MAJÍ AMBICI VĚCI MĚNIT

Neustále zkoumáte nové příležitosti, abyste do historie naší společnosti zapsali další úspěšný příběh. Umíte se rychle poučit ze svých chyb.

NEJLÉPE ROSTOU V ENERGICKÉM PROSTŘEDÍ

Máte rádi dynamiku, vysoké tempo a náročné úkoly. Motivuje vás sledování trendů v oblasti vašeho působení. Zároveň víte, že úspěch je výsledkem upřímné komunikace a týmové práce.

Připojte se k našemu týmu

Staňte se lídrem našich lídrů. Svěříme vám naši tajnou přísadu – naše lidi.

Přihlaste se hned teď

Staňte se tím nejlepším lídrem

graphic: filling your day timeline graphic: filling your day timeline

Obvyklý průběh výběrového řízení

  • 1 Pokud zjistíme, že váš profil a životopis odpovídá dané pozici, krátce si s vámi na úvod pohovoříme, abychom porozuměli vašemu zájmu o danou roli a vaší kvalifikaci.
  • 2 Pokud se vzájemně dohodneme na dalším postupu, budete pozváni k účasti na cvičení, spočívajícím ve zpracování úkolu s využitím poskytnutých materiálů a/nebo hraní rolí, během nějž budeme simulovat obchodní prostředí a vy budete muset dělat rozhodnutí z pozice lídra. Poté vás čeká pohovor se svým budoucím nadřízeným. Během pohovoru se dozvíme více o vašich dovednostech a přístupu.
  • 3 V poslední fázi může proběhnout pohovor se skupinou stakeholderů, kteří by s vámi mohli pracovat, aby všichni zúčastnění porozuměli tomu, jak spolu můžeme pracovat a růst.

"Baví mě přetvářet naši společnost pro český a slovenský trh" říká Petr Havlíček

Regionální ředitel pro prémiové alkoholické nápoje Petr Havlíček je na své pozici zodpovědný za alkoholické portfolio společnosti hned v několika zemích. Sám říká, že obrovská síla značky otevírá nejedny dveře.

Podívejte se na video

Přínosy pro vaši kariéru

  • Urychlete svůj růst a staňte se lídrem lídrů. Rozvinete své vůdčí schopnosti díky práci v akčním mezinárodním prostředí – budete pracovat s úžasným portfoliem, špičkovými lídry a globálními zdroji.
  • Pojďte s věcmi pohnout Budete osobou, která určuje směr a dělá změny – budete mít vliv na společnost, svůj tým a komunity, ve kterých žijeme a pracujeme. To vše povede k vašemu růstu na pozici lídra.
  • Vaše vlastní cesta Bez ohledu na vaše ambice, schopnosti a připravenost budete mít spoustu příležitostí k dalšímu růstu – ať už mezi funkcemi, zeměmi nebo v našich centrálních kancelářích. Zvolte si svoji vlastní cestu kupředu. Budete mít možnost ovlivnit a utvářet svoji vlastní roli. Pojďme společně dosahovat skvělých výsledků a vychutnávat si úspěch na trhu.

Otázky a odpovědi

Jak se mohu ucházet o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC?

Klikněte zde, vyhledejte si a přihlaste se na pracovní pozice ve společnosti Coca‑Cola HBC. Budete vyzváni k tomu, abyste zadali kritéria hledání pracovních pozic, které by vás mohly zajímat. Jakmile najdete pracovní pozici, která vás zajímá, a kliknete na tlačítko „Přihlásit se“, budete vyzváni k vytvoření profilu na naší platformě. Volná pracovní místa jsou obvykle taktéž inzerována v dalších externích přehledech volných pracovních míst, na náborových portálech, LinkedIn či prostřednictvím jiných lokálních kanálů, takže i tyto kanály můžete využít k zahájení tohoto procesu.

Dostali jste moji přihlášku?

Pokud se chcete ucházet o roli ve společnosti Coca‑Cola HBC, klikněte zde a přihlaste se na pozici, která vás zajímá. Jakmile si vytvoříte profil, automaticky budete informováni o každém kroku ve výběrovém řízení. Takže platí, že pokud jste se přihlásili na nějakou pozici, měli byste obdržet potvrzovací e-mail na adrese, kterou jste použili k vytvoření svého profilu.

Jak bude pokračovat moje kariéra?

Vzhledem k široké řadě rolí, oddělení, trhů a úrovní v naší organizaci i k výrazné podpoře našich lídrů a kolegů jsou ve společnosti Coca‑Cola HBC ohromné příležitosti ke kariérnímu rozvoji. Směr, jakým se bude vaše kariéra ubírat, závisí na vás, vašem potenciálu, dovednostech, ambicích, motivaci a preferencích. Pojďme se společně podívat na to, na jakou cestu se můžete vydat.

Co mohu během pohovoru očekávat?

Pohovor je obvykle jednou z posledních fází našeho výběrového procesu, kdy se náš tým dozvídá více o vás, vašich zkušenostech a dovednostech. Více podrobností ohledně každé části našeho výběrového procesu naleznete výše v části zabývající se výběrovým řízením.

Jak se dozvím o podrobnostech pracovní pozice?

Jakmile si vyhledáte a najdete pracovní pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, o kterou máte zájem, otevře se stránka se všemi podrobnostmi ohledně volné pozice. Případné další informace budou poskytnuty v případě, že budete pozváni na pohovor. Další informace můžete také získat, pokud vás kontaktuje náš náborový specialista v průběhu výběrového řízení.

Je pozice, na kterou jsem se hlásil/a, stále volná?

Na konci každé fáze výběrového řízení dáváme uchazečům zpětnou vazbu. Pokud jste od nás neobdrželi zpětnou vazbu po poslední fázi, které jste se zúčastnili, znamená to, že pozice je stále volná a výběrové řízení ještě neskončilo. Stav všech svých přihlášek si můžete kdykoli zkontrolovat po přihlášení do svého profilu, který jste si vytvořili na těchto webových stránkách.

Kdy mohu očekávat zpětnou vazbu?

Po každé fázi výběrového řízení obdrží uchazeči zpětnou vazbu od týmu pro nábor nových talentů společnosti Coca‑Cola HBC telefonicky nebo e-mailem. Uchazeči, kteří absolvovali pohovor, mohou obvykle očekávat zpětnou vazbu telefonicky.

Jaký je stav mé přihlášky? Kde se na něj mohu podívat?

Jakmile si vytvoříte profil na našich kariérních stránkách a zahájíte proces přihlašování, můžete se kdykoli přihlásit a zobrazit si případné změny stavu své přihlášky.

Nesplňuji všechny požadavky. Měl/a bych se přihlásit?

Ano, i tak vám doporučujeme se přihlásit. Vaši přihlášku pečlivě projdeme a rozhodneme se, zda vás zařadíme do výběrového řízení.

Jak zašlu životopis?

Abyste se mohli přihlásit o pozici ve společnosti Coca‑Cola HBC, musíte si zde vytvořit profil. Při vytváření svého profilu můžete využít možnosti importovat údaje ze svého LinkedIn profilu.

Mohu se přihlásit o více než jednu roli?

Ano, můžete se přihlásit na všechna pracovní místa, která odpovídají vašim dovednostem, zkušenostem a kariérním ambicím.

Pokud chcete mít možnost utvářet svoji roli a inspirovat ostatní, proč se nestat lídrem u nás?

Spojte se s námi

Máte dotazy? Napište nám! Více informací najdete také na našich sociálních sítích.

Sdílejte náš příběh

Líbí se vám cesta našich lídrů? Podělte se o ni se svými přáteli.

Sdílejte tuto stránku na LinkedIn Pošlete tuto stránku e-mailem